ADATA HD710 1TB, AHD710-1TU3-CBL

2.5 palce

• , zakoupeno v Electro World

• spokojen
    • zatím není

Jsem spokojen a zatím plně vyhovuje požadavkům na něj kladeným.

• , zakoupeno v CZC.cz

Rozhraní
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
Formát disku
2.5 palce

DashDrive HD710 je odolný externí pevný disk nabízející mobilní, rychlý a spolehlivý přístup k datům a to vše ve sportovním balení. Kryt HD710 tvoří unikátní silikonový materiál a disk obsahuje vojenský stupeň nárazuvzdorné a vodotěsné (IPX7) konstrukce s ultra rychlým rozhraním USB 3.0. Jeho živý vzhled a dynamický design odpovídá požadavkům a stylu sportovních a outdoorových nadšenců ve třech barevných variacích modré, žluté a černé.

• , zakoupeno v Electro World

• spokojen
    • zatím není

Jsem spokojen a zatím plně vyhovuje požadavkům na něj kladeným.

• , zakoupeno v CZC.cz

Ještě nevyzkoišeno

• , zakoupeno v ALFA.cz

• solidní cena
    • uchycení USB kabelu na těle disku
    • záslepka USB konektoru moc nedrží
    • gumový obal v místě konektoru nedostatečně přilepen

• po týdnu použivání se nedostanu na soubory

Produkt jsem si vybral hlavně kvli odolnosti vůči nárazům, vodě a prachu. Po týdenním použivání, kdy disk fungoval bezvadně, se při nahrávání souboru z ničeho nic načítání kouslo, v disku jakoby třikrát zašelestilo (jako kdyby rozrotované disky zavadily o čtecí ramínka) a zamrzl i počítač. HDD však normálně blikal a točil se, tak jsem to nechal, že se to třeba časem odkousne. Po asi dvaceti minutách jsem přišel a furt to bylo ve stejném stavu, tak jsem PC natvrdo vypnul. Po zapnutí sem připojil HDD, ozval se klasický zvuk při zapojení externího úložiště, ale ve složce tento počítač jsem disk neviděl, tzn.-nedostanu se na soubory. Bezpečně odebrat šel klasicky a dokonce se zobrazil správný název. Zkoušel jsem nějaké rady na fórech, ohledně přepsání písmenka atp, v případě, že by to byla softwarová chyba na mojem PC, ale nepomohlo nic. Zkoušeno na počítačích s OS WinXP, 7, 10, a dokonce ani TV už ho "neviděla". Tak sem ho poslal na reklamaci a jsem velmi nespokojen, protože jsem schválně koupil odolný disk, aby aspoň něco vydržel...

• KOupily jsme dva disky na zálohy, jeden 2013, druhý 2014. První přestal být čitelný 2015, druhý mi právě začal hlásit vady záznamu také. Na zálohování tedy naprosto nevhodný a podle všeho šunt.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v Digiboss

• ok
  • , zakoupeno v HP TONERY.EU

Je praktický, pro přenos na služebních cestách ideální

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Funguje :)
    • Tváří se odolně
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Produkt splňuje moje požadavky. Výborná cena .