Apacer AC633 2TB, AP2TBAC633

Popis produktu

Parametry produktu

Kapacita
2048 GB
Formát disku
2.5 palce

Parametry produktu

Kapacita
2048 GB
Formát disku
2.5 palce

Popis produktu

Není čeho se bát!Struktura vnitřního odpružení

Unikátní vnitřní konstrukce odpružení dokáže snížit vibrace a minimalizovat nárazy způsobené náhodnými pohyby.

Ochrana proti nárazům - Military-Grade

AC633 prošel testovací

Není čeho se bát!Struktura vnitřního odpružení

Unikátní vnitřní konstrukce odpružení dokáže snížit vibrace a minimalizovat nárazy způsobené náhodnými pohyby.

Ochrana proti nárazům - Military-Grade

AC633 prošel testovací procedúrou MIL-STD-810G 516.6 IV (Transit Drop Test), což znamená, že při pádu z výšky 1,22 metru nejsou poškozena žádná data. * Náhodné pády v normálním prostředí nezpůsobí poškození dat, podle postupu USA MIL-STD-810G 516.6 IV (Transit Drop Test). K zajištění normálního používání se důrazně doporučuje jemné zacházení.

IP55 certifikováno (vodotěsné, prachuodolné)

Díky důkladnému vnějšímu pogumování odolá AC633 prachu i stříkající vodě. Bez ohledu na déšť nebo prach, tyto situace snadno zvládne. * Tento produkt splňuje požadavky na prachuodolnost a vodotěsnost IP55 a nabízí ochranu v normálním prostředí. Pokud nepoužíváte kryt USB, udržujte jej pevně uzavřený. Doporučuje se jemné zacházení.

Vysokorychlostní rozhraní USB 3.2 Gen 1

AC633 má přenosovou rychlost až 5 Gbps pro zálohování velkého množství zvukových a video souborů a zkrácení doby přenosu.

Prošel testem

Kvalitní USB konektor typu A, který prošel přísným testem (10 000krát připojení/odpojení), zůstává kompaktní i při dlouhodobém používání a zajišťuje stabilní čtení a přenos dat.

Kapacita až 5 TB

Velkokapacitní modely modelu AC63 (modrý) 3 nabízejí až 5 TB úložiště pro vaše velké požadavky, jako je přenášení velkých souborů, sledování filmů v rozlišení HD nebo procházení sbírek fotografií na cestách.

Rychlé zálohování / snadná synchronizace

Přenosný pevný disk Apacer se softwarem Apacer Data Manager poskytuje bezpečné a pohodlné úložiště. Účinně zvyšte svou efektivitu práce, použijte jednosměrnou / obousměrnou synchronizaci a zálohování důležitých osobních souborů, abyste si usnadnili život a prodloužili životnost svého digitálního úložiště!

Specifikace:

Kapacita:

  • červená a modrá: 1TB, 2TB
  • modrá: 4TB, 5TB
  • Disk: 2.5" SATA HDD
  • Rozhraní: USB 3.2 Gen 1 (5Gbps), zpětně kompatibilní s USB 2.0
  • Podpora OS: Windows 7,8,8.1,10; Mac OS 10.4.x a vyšší; Linux Kernel 2.6.x a vyšší
  • Certifikáty: CE, FCC, BSMI, RCM
  • Materiál: guma, plast

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.